| AstroDubstep a întrebat:

Salut la toata lumea.Tot timpul am meciuri importante, cum as putea sa ma remarc? Sunt fundas,

Răspuns Câştigător
| mada1 a răspuns:

Porschefan gresesti total laughing crezi ca e fotbalu usor ca atacant? iti spun eu ca nu e. evoluez de 5 ani pe postul de atacant si e foarte greu.ca fundas te mai poate dubla cineva.mai poti revenii.dar ca atacant ai o presiune foarte mare in spate.asa.acum sa trecem la cum te poti remarca tu ca fundas.nu sunt prea multe lucruri de facut.nu e important pentru inceput sa te remarci.te poti remarca prin faptul de a nu gresi nici o minge.sau macar pe cele importante.stai mereu langa atacantul advers.ai grija sa nu-ti ia fata.trebuie sa fi foarte atent sa nu te dibleze.nu ai specificat ce fel de fundas esti.central sau extrema.daca esti extrema trebuie sa urci sa faci si faza ofensiva.centrari in careu pe atacanti.daca esti central trebuie sa fi atent de obicei la contraatacuri. sper ca te-am ajutat. bafta

2 răspunsuri:
| porschefan a răspuns:

Treci atacant

| maria_1641 a răspuns:

Fa pe naiba-n patru sa ai tu mingea aia pentru ca cand vine vorba de meci de fotbal nu te mai uiti in stanga sau in dreapta! Stiu ca e cam ciudat,dar, eu ca fata joc fotbal si ma simt de parca pe teren sunt decat eu si mingea incearca asta! te pup, pa-pa!