| anonimbuc21 a întrebat:

Salut.
La u Cluj - Dinamo pot pune 2 solist?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti pune ce vrei, nu-i sigur ca o sa si iasa. Dupa mine este un meci de 1 X 2.

| Sn4k3 a răspuns:

M-as feri de meciul asta, e prea riscant, ambele fiind amarate. Sunt sanse 50-50.

| cehos69 a răspuns:

laughing sunt meciuri dubioase vezi cum joci, oare de ce juventus are cota 4.20 cu titularii impotriva fiorentina

| Sn4k3 a răspuns (pentru cehos69):

Pentru ca e meci fara miza pentru Juventus, sezonul fiind deja incheiat pentru ei si o sa joace fara majoritatea titularilor. Pe cand fiorentina are nevoie de victorie.

| Yoshi87 a răspuns:

Da pune