| PunctDeStres a întrebat:

Salut, lucrez in Germania la descarcat marfa cutii intre 3kg si 40kg si este destul de mult efort fizic si lucreaza foarte bine anumiti muschi si as i vrea sa stiu daca e ok sa iau creatina pentru a obtine niste rezultate mai bune in cresterea musculară(nu merg la sala din lipsa de timp si energie dupa munca)

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu ai neovie de creatina, e suficient daca bagi cel putin1, 6 g de proteine/kg de masa corporala. Dar nu te astepta la nu stiu ce rezultate.

| RAY a răspuns:

Consuma mai multe grasimi sanatoase, proteine, carne si baga si acasa flotari