| Cosminel1192 a întrebat:

Ma apuc pentru a treia oara de sala. Problema este ca am avut si 7 luni de sala dar nu mi se vede mana cum as vrea. Este mare,dar este groasa,nu se vede bila, nu se vede forma.Din ce cauza?
Si daca aveti cateva sfaturi.

2 răspunsuri:
| Hojda_Gaby_1996 a răspuns:

Incearca sa faci si serii de tractiuni, si exercitii concentrate doar pe biceps.
Pe o banca inclinata cu bara Z pentru ambele maini.

| FitnessTrainer a răspuns:

Probabil muschiul e acoperit de un strat de grasime prea gros ca sa se vada "bila" cum trebuie. Daca am dreptate, atunci ar trebui sa faci 2-3 luni de definire, iar apoi sa continui perioada de masa.