| ZyzZe a întrebat:

am facut sala o perioada de 5 luni si de 2 luni fac acasa, am aparate cu Scripete... si greutati. se vad mici diferente dupa 7 luni am crescut in brat 1cm si mai am intrebari despre abdomen, se vede bine dar am piele putin mai groasa decat ar trebui cateva sfaturi nu ar strica! Si as vrea sa folosesc niste proteine dar sa fie naturale gen zer,...(am 13 ani jumate, aprox 1.72 si cam 58kg ) dau Funda

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

FitMonkey ti-a recomandat un produs foarte bun happy

In niciun caz nu cumperi ideal protein sau alte porcarii ieftine

6 răspunsuri:
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Iti recomand mass forte creatin-R de la redis happy eu am luat 7kg de la o galeata de 5kg. si mananca bine si bogate in proteine si carbo : carne vita pui,branzeturi,cartofi, oua, ovaz, orez este cel mai bun, etc.

| FitMonkey a răspuns:

Http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-908g/
proteina din zer, cu o servire/zi te tine o luna

nu pielea e groasa, ci ai un strat de grasime sub piele, fa cardio dupa antrenament.

| danishor a răspuns:

Incearca ideal protein e destul de bun si costa putin

| Cosmin86 a răspuns (pentru danishor):

Faina aia indulcita cu aspartam e "destul de bun"? rolling on the floor

nu stiu cum poti sa bagi porcaria aia in tine

| ZyzZe explică (pentru Cosmin86):

laughing) deci zici sa nu cumpar asa ceva?
Tu poti sa ma ajuti? am vazut ca te pricepi mai bine

| Cosmin86 a răspuns (pentru ZyzZe):

FitMonkey ti-a recomandat un produs foarte bun happy

In niciun caz nu cumperi ideal protein sau alte porcarii ieftine

| xCrazyWolf a răspuns:

Salut. Si eu am tot 13 ani. Si eu fac antrenament. Nu prea ai ce suplimente sa iei pentru ea. Add: deniscampionul@yahoo big grin Sa te ajut cu mai multe sfaturi. daca vrei.