| appearance a întrebat:

Salut, ma gandesc sa imi iau o pereche de role, intrebarea mea este daca trebuie sa ma orientez in privinta pretului sau marimea unei role este aceeasi cu cea de la adiasi ( eu port 42 ) ce marime de role mi se potrivesc?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tot asa ca la adidasi, 42-43 iti trebuie. Cel mai bine e sa le probezi daca ai posibilitatea sa le cumperi dinmagazin.

| Nickname1890 a răspuns:

In principiu este marimea de la adidas, dar trebuie sa probezi inainte sa cumperi. Rola trebuie sa fie fixa pe picior, dar sa nu te stranga si sa te jeneze.

| WhoCares a răspuns:

Da este aceeasi marime, dar majoritatea au marimile reglabile cu o cheita pe care o primesti tot de la ei, teoretic, practic iti poti cumpara de oriunde. Oricum le poti proba daca iti iei din magazin.

| Riky_Ricardo_2000 a răspuns:

Eu port mărimea 41 si la adidași si la role