| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,mai am puțin pana fac 18 ani și vreau sa ma înscriu la ceva casa de pariuri online îmi doresc foarte mult si nu mai am răbdare...Cum o pot face fără buletin sau exista vreo casa de pariuri online care nu cere sa confirmi vârsta? Va rog nu ma luati la mișto vreau doar sa bag la pariuri sportive sunt pasionat, bineînțeles nu pe sume mari.

4 răspunsuri:
| Xenoverse1 a răspuns:

Părerea mea ar fi sa nu te apuci de pariuri sportive, ca mai tarziu s-ar putea sa-ti pare rau ca ai băgat bani la pariuri.

| Mipasususuyamyamyam a răspuns:

Ce dorinte rolling on the floor vezi ca la mc angajeaza de la 16 ani

| t030r a răspuns:

Salut. Te poti inregistra din ziua in care implinesti 18 ani.

| Bellegar a răspuns:

Salut, in primul rand nu iti recomand sa faci asta, e foarte addicting, o sa pierzi o gramada de bani, si o sa iti fie foarte greu sa te lasi, o sa regreti asta, dar daca insisti si vrei sa continui, nu e posibil sa te inregistrezi pana nu ai 18 ani pe buletin laughing multa bafta!