| america23 a întrebat:

Salut mi-am cumparat real mass probiotic series la 5 kg 5 cupe mi se pare foarte mult iau dupa antrenament este ok si seara la culcare?

1 răspuns:
| X a răspuns:

Mai bine ai micsora doza, daca ti se pare prea mult inseamna ca nu esti destul de dezvoltat si obisnuit cu cantitatile.Mai bine ai lua 2 inainte-3 dupa si daca mai vrei sa iei si 2 seara.Nu lua mai mult decat poti pentru ca ti se va taia pofta de mancare si e posibil sa dai si pe afara de plin+ca ti se va obisnui organismul cu cantitati industriale pe care va trebui sa le iei constant daca nu te vei simtii infometat indiferent de cat ai manca.