| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am depus 25 RON pe contul meu de superbet prin paysafe si intrebarea mea este daca la balanta ajung pe la 200 sau 300 RON ii pot retrage din agentie?

Răspuns Câştigător
| Lucian4 a răspuns:

Da, nu cred ca e impus o limita, poti scoate si 90 de lei si 400 si 600.

9 răspunsuri:
| NuCitescNotificari a răspuns:

Mai bine te lasi de pariuri inca de pe acum

| Xenoverse1 a răspuns (pentru NuCitescNotificari):

Mai bine lasa-te de TPU ca esti praf.

| kb9 a răspuns:

Pariurile sunt facute pentru a stoarce oamenii de bani si doar betivii si vagabontii fac pariuri sau alte mizerii! NU CASTIGI! E doar profit-ul lor!

| Xenoverse1 a răspuns:

Da am castigat pentru ca am experienta, asa ca plimba ursul.

| kb9 a răspuns (pentru Xenoverse1):

De cate ori ai pierdut?

| Xenoverse1 a răspuns (pentru kb9):

Nu e treaba ta de cate ori am pierdut.

| NuCitescNotificari a răspuns (pentru Xenoverse1):

Omule, in trecut, eu am incercat aproape toate strategiile posibile, si am iesit pe minus. Nu exista strategii bune pe termen lung. Daca ar fi fost o strategie buna, s-ar fi imbogatit toti. Doar 1% din pariori castiga(cei cu bani foarte multi). Poti crede ce vrei, poti sa nu imi urmezi sfatul, dar iti zic spre binele tau sa te lasi de pariuri, altfel o sa regreti enorm!

| StrongHeart a răspuns:

Cred ca minimul e undeva la 50-100 lei deci da.

| JicaContra a răspuns (pentru kb9):

Firma la care lucrez se ocupa cu pariuri, asa ca lasa omul in pace ca eu am ce mananca din cauza ca el e dus big grin