| Gremi a întrebat:

Salut. Nu ma ocup cu artele martiale dar ma gandesc sa ma apuc sa fac antrenamente cu nunceagul pentru a fi un nou tip de miscare pentru mine. Merita sa ma apuc daca nu ma ocup cu artele martiale?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Desigur. Și de lupta cu parul.

| johnnny123 a răspuns:

Ce mare mișcare faci cu nunchuck-ul? Cu puțin noroc îți mai faci și câteva cucuie și vânătăi. Mai bine te duci și alergi o tură de parc.

| Scorillo a răspuns:

Vrei sa faci un sport, incearca sa-l faci intr-un cadru organizat. Indicatiile unui antrenor/sensei sunt nepretuite.

| PandeleaDaniel a răspuns:

Mai bine te plimbi cu bicicleta