| xXxAlexanderxXx a întrebat:

Salut.Nu pot zice ca sunt gras, dar am niste picioare foarte groase.Ce exercitii fizice imi recomandati sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kokolina a răspuns:

Alearga mult, incearca sa-ti inventezi tu niste exercitii in care sa lucrezi cu picioarele, sari coarda sau chiar poti apela la o sala de fitness happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Shaun T - Insanity workout

| rafa1987 a răspuns:

Alerga mult, joca fotbal, mergi cu bicicleta daca vrei sa faci o forama mai frumoasa la picioare happy

| Cozma_Rareş_1985 a răspuns:

Dupa parerea mea eu cred ca ar trebui sa faci in fiecare dimineata ture de alergare in fata casei sau a blocului daca stai la bloc apoi fa antrenamente de fitness iar cand vi de la scoala mergi in parc si sa incepi sa alergi ce conteaza e sa faci mult sport si fitness

| DDiiAAnnAA99 a răspuns:

Cauta pe interneti exercitii pentru picioare, alearga!