| ZbarMario a întrebat:

Salut! Păreri despre biosterol si efectele negative?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca vorbim despre testeteron stim ca creste masa musculara,daca e sa slabesti nu pierzi atat de multa masa musculara asociat si cu o dieta high protein,din ce am studiat eu creste mai repede masa musculara dar si daca consumi mai multe grasimi sanatoase, efecte negative chelie, micșorarea testiculelor, crestera colesterolul negativ, vezi de niste analize de sange, nu te apuca asa de capul tau, parerea mea natural poti avea la fel si esti natural

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Dacă n-ai peste 30 de ani iei degeaba boostere de testosteron.