Întrebare recomandată | Ardei87 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cand se pun la vanzare biletele pentru Finala Cupei Romaniei dintre Steaua si Astra. Am cautat si nu am gasit nimic. sad Imi puteti da site-ul unde se pun la vanzare sau cam pe ce data? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| PROAnswers a răspuns:

Http://www.steauafc.com/......-07/all/2/
Astepti pana se vor baga oficial. sandyboss34 nu mai minti atat

3 răspunsuri:
| Tavitza123 a răspuns:

Din 18 mai la casele de bilete de la National Arena. Biletele puse in vanzare pe biletefrf.ro s-au epuizat deja!

| sandyboss34 a răspuns:

Scrie bilete Steaua-Astra eu mi-am luat si ma duc la meci cu tata.

| Ardei87 explică (pentru sandyboss34):

Nu imi apare nimic sad De pe site-ul Stelei nici atat. Nu sunt din Bucuresti si vreau sa cumpar biletele on-line.