| figaro a întrebat:

Salut, petru cei care mai pun la pariuri sportive (nu de mult am dat si eu in patima pariurilorsad )

Man. City - Newcastel 1
Norwich - Arsenal 2
Swanesa - Man Utd 2
Bayern M - Dortumud 1
Juventus - Palermo 1
Atl.Madrid - Levente 1
Ajax - Berta 1
Naval - Benfica 2
Valencia - Real Madrid 2
Barcelona - Zaragoza 1

Ce meciuri credeti ca nu sunt asa sigure?
Si daca mai stiti si voi ceva meciuri cat de cat sigure, sa mi le spuneti. tongue

4 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Meciurile care nu le-as fi pus in locul tau sunt : Bayern M - Dortmund, Juventus - Palermo, Valencia - Real Madrid. Si meciuri care sunt cat de cat sigure sunt : Dinamo - Sibiu, Anderlecht - St.Truiden

| Intruder19 a răspuns:

Meciuri care nu sunt sigure
Bayern M - Dortumud
Atl.Madrid - Levente

| 2hard4u a răspuns:

Atl mardid.as fii bagat x...

| navigator10 a răspuns:

Iti recomand site-ul http://strategiipariuri.com/ pentru cele mau bune ponturi la pariuri.