| Pascal_Ionut_1994 a întrebat:

pot lua dextroza si maltodextrina impreuna cu proteine din zer si creatina? si in ce proportie? multumesc!

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Eu iti recomand sa iei creatina monohidrata pentru ca creste forta si implicit si masa musculara 10 zile faza de incarcare, 5 grame dimineata dupa micu dejun si 5 grame inainte de sala cu 20 min. Si dupa faza de incarcare iei doar 5 grame inainte de antrenament cu 20 min.iar proteina dupa antrenament si inainte de culcare
Ca sa te ajut cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo gasesti tot ce vrei, exlicat foarte in detaliu si sunt si antrenamente foarte smechere