| Ibrahimovic_Alex_2000 a întrebat:

Recent mi-am cumparat o pereche de ghete de fotbal Nike si ma cam strang ce pot sa fac sa se mai largeasca?

3 răspunsuri:
| nirocino a răspuns:

Trebuie pus un calapod sau mai multe gheme de hârtie la vârf! Succes!

| Guti14Haz a răspuns:

Ghetele dupa ce le porti o sa se largeasca de la sine. Daca te strang tare, atunci ti-ai luat perechea gresita de ghete, care, trebuie sa fie cat de cat fixe pe picior.

| Guti14Haz a răspuns:

Si fixe in sensul de a se potrivi perfect, nici sa te stranga rau dar nici sa fie mari, largi.