| Username55 a întrebat:

Am cumparat recent o pereche de ghete de fotbal de pe un site de anunturi și îmi sunt cam fixe ....chiar ma strang putin in lateral ( eu am piciorul destul de lat si lungimea de vreo 29-30 cm ). Dilema mea este urmatoarea : se vor lasa? si daca " DA " cam dupa cate purtări?
Modelul este : * Nike Mercurial Victory V CR7 *

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca le-ai cumparat de pe un site romanesc stii ca aveai dreptul sa le returnezi in 15 zile? Daca au trecut cele 15 zile si le-ai si incaltat ar fi bine sa le duci la un cizmar sa le puna la intins.

| Kim_Ioana_1990 a răspuns:

Se vor lăsa după a 3 -4 purtare sau ai putea sa ii lași în apa /alcool sanitar și astfel se vor lasa