| DeskJet a întrebat:

Salut,sper ca nu o sa radeti de mine dar...ma intrebam daca stiti niste echipe de fotbal din judetul Iasi unde se fac inscrieri? am 15 ani si sunt obsedat de sporthappy, am pus intrebarea asta pentru ca vreau sa ma inscriu la o echipa,daca nu stiti cred ca o sa ma duc la echipa orasului, Viitorul Targu Frumosbig grin.
Sper ca ma puteti ajuta.

2 răspunsuri:
| Eidriana a răspuns:

Nu sunt din Iasi, deci nu stiu, dar sa stii ca intrebarea ta nu este stupida si nimeni nu va rade de tine. E foarte bine ce vrei sa faci, sper sa ajungi cat mai sus si sper sa se gaseasca cineva pe TPU care sa te poata ajuta mai mult. Succes!

| DeskJet explică (pentru Eidriana):

Mersi mult de incurajarehappy