| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog unde pot sa merg pentru a face o cariera de fotbalist! eu acum sunt in cl 9 la ctetc! stiu ca e tirziu dar am competente pentru am jucat mult in strada dar la alte cluburi nu am fost! acum vreau sa ma ocup serios si sa devin fotbalist! cum pot uncepe unde sa merg aici in Iasi pentru ca ma inscriu in afara orelor de scoala?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca la sectia de juniori de la CSMS Iasi sau alte cluburi din Iasi care au echipe de juniori.