| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog cat castiga cei de la csms Iasi!
care e contractul cel mai slab adica cel mai ieftin! dar cel mai scump? cat castiga mediu un fotbalist la echipa asta?

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Un fotbalist de la CSMS Iasi castiga in jur de 20-30000 de euro pe an. Funda?

| xCrazyWolf a răspuns:

Nu stiu de cei de la csms Iasi. insa iti pot spune ca la gaz metan, alexandru muntean lua 2000 euro lunar. din cate stiu eu (nu cred ca este cel mai mic salar). Iar la Vointa Sibiu cand erau in A cel mai putin lua 1500-2000 lei cam asa...