| F1Ve99 a întrebat:

Stie careva din voi cum pot creste in grosimea gambelor? Adica le am foarte subtiri(in comparatie cu coapsele) si nu sunt un tip slabanog,bine, nici gras nu sunt...cunosc persoane care au gambe groase din nastere...
Pot face ceva ca sa imi maresc gambele? O alimentatie un tip de exercitiu(fara sala).
Multumesc... FUNDA!

1 răspuns:
| George1510 a răspuns:

Eu am făcut gambe cu bicicleta. Poti folosi fie una medicinală, fie bicicleta clasică. Dacă folosești prima variantă încearcă la niveluri cât mai ridicate, dacă ești adeptul pedalatului în aer liber ar fi de preferat în pantă, eventual la munte dacă poți.