| aleee5262 a întrebat:

Aproximativ cam cat costa antrenamentele pe luna la karate? (pentru cei care fac sau stiu)

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai difera de la un "dojo"la altul, in fine nu poate fi mai scump de 200 de lei/luna sub nicio forma, depinde zona, orasul etc
Ia in calcul dar nu din prima luna ca daca iti place si ramai trebuie in viitorul apropiat sa iti achizitionezi si kimonoul acela ala mai costa si el 200-300 de lei

| Invictusman a răspuns:

Nu mai îmi amintesc dar știu ca primul antrenament era gratuit.
La copii e alt preț mi se pare.