Salut,stie cineva ce e eurosport 360? Este pe telekomtv.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

"Eurosport 360 HD permite vizionarea unor competitii simultane, care nu ar putea fi transmise in acelasi timp pe Eurosport HD sau Eurosport 2 HD, De exemplu, la Marele Şlem din tenis, toate terenurile de joc sunt filmate, iar telespectatorul alege ce meciuri doreste să vizioneaza, pe oricare dintre cele 7 terenuri ale French Open sau cele 6 terenuri de la turneele US Open sau Australian Open.
De asemenea, Eurosport 360 HD permite vizionarea multifeed a aceleiasi competitii sportive ( de exemplu transmisii din diverse unghiuri, la alegerea telespectatorului, filmate cu camere diferite ). Aceasta ultimă variantă va fi ocazională, doar la anumite competitii, in care se ofera telespectatorului controlul total asupra unor transmisiuni live din evenimente sportive precum Bundesliga, Premier League, Australian Open, FIA WEC, FIA WTCC, Basketball Eurocup, US Open, Roland Garros, Tour de France, 24 H Le Mans şi competiţiile de iarnă.

Clientii la pachetele de televiziune M si L au Eurosport 360 HD inclus, iar cei care au televizune S trebuie sa plateasca 7 lei ( TVA inclus ) in plus, pentru a-l putea accesa."

sursa: http://hdsatelit.blogspot.ro/2014/09/eurosport-360-hd-la-telekom-tv.html