| thegame12 a întrebat:

Salut,Stie cineva daca sexul afecteaza antrenamentul la sala?

Răspuns Câştigător
| Lina1993 a răspuns:

In nici-un caz! Sexul aduce numai beneficii happy

8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ambele sunt mari consumatoare de energie! Este importanta doar pauza intre ele, pentru refacerea rezervelor energetice ale organismului.

Daca nu stiai, chiar si in stare de repaus organismul are nevoie de energie(pentru bataile inimii, circulatia sangelui, miscarile respiratorii, sinteza unor enzime etc.)

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, adica nu are nici un sens.
De ce sa afecteze.

| drogh a răspuns:

Ambele consuma energie dar daca exista o pauza, nimic nu are ce strica.

| LegionarulRoman a răspuns:

Dupa o partida de sex, trebuie cel putin o saptamana pentru revenirea nivelului de testosteron, prolactina si altele la normal. Deci este evident ca sexul practicat des reduce capabilittatile sportive, dar si intelectuale.

Nu mai credeti toate site-urile care promoveaza sexul la rang de mare sport, arta si cine mai stie ce.

Răspuns utilizator avertizat
| andrw1929 a răspuns:

Acum depinde de tine cat de rezistent esti daca ma intelegiwinking!
Succes!

| Ionut19CT a răspuns:

Iti piere un pic chefu de sala laughing tongue

| GrappHix a răspuns:

Nu, chiar e recomandat.