| DanutzuDaniel10 a întrebat:

Sexul inainte de sala afecteaza performantele sportive(la culturism)?
Funda!

7 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nu, nu afecteaza, la nivelul la care te antrenezi tu, in sensul ca nu tragi sa castigi vreun titlu sau ceva. Aia care se antreneaza pentru un campionat mondial sau ceva, de aia se duc in cantonament cateva saptamani intelegiwinking

| elenyss a răspuns:

Da, pentru ca consumi testosteron. Iar pentru a trage de fiare ai nevoie de testosteron. Majoritatea culturistilor consuma suplimeste de testosteron pentru a avea performante mari in sala de forta.

| TONY5 a răspuns:

Da pentru ca efortul depus este egal cu cel de la sala.

| Puffi a răspuns:

laughing BUna intrebare sa imi zici si mie care e raspunsu'winking

| hummer24 a răspuns (pentru Puffi):

Nu, pe fete nu le afecteaza cu nimic, nici inainte nici dupahee hee)

| Puffi a răspuns (pentru hummer24):

Atunci trec la treabarolling on the floor) glumeamtongue

| hummer24 a răspuns (pentru Puffi):

Hehe laughing