| Guti14Haz a întrebat:

Stiti cumva pe ce canal TV de la noi din Romania se transmite Campionatul Mondial al Cluburilor?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Camionatul mondial al cluburilor 2016 se va transmite la noi pe TVR 2 si TVR HD.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Eurosport la sigur vor transmite,, doar ei au suficiente fonduri si suficienti bani sa transmita fotbalul frumos,, ce m-as bucura daca ar cumpara Ucl!
Poate ne intalnim prin optimi, un Real-Arsenal ar fi minunat/

| Guti14Haz explică (pentru Drimmero):

Sincer am cautat pe programul celor de la Eurosport si nu am vazut ca aceasta competitie sa fie transmisa.
Cat despre optimi, sa stii ca si eu imi doream ca si adversara pe Arsenal! big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Guti14Haz):

Atunci TVR-ul o sa transmita... o sa fie un meci de viata si moarte,, nu mai ramanem noi datori, mai ales daca intalnim Realul.