| viking777 a întrebat:

Stiti cumva unde se pot face niste cursuri de inot in Galati? Multumesc! Si cam cat ar costa o sedinta sau pe luna depinde.

Răspuns Câştigător
| GioglovanA a răspuns:

Pai in Galati poti face inot fie la hotelul viva dar aici costa foarte mult deoarece ei au piscina semi-olimpica; la LVA aici costa cam 20 lei sedinta sau la ICMRSG la vointa.

| viking777 explică (pentru GioglovanA):

Pe unde este ascest ICMMRSG la vointa ca nu cred ca am mai auzit din pacate

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Poti sa faci la LVA, dar nu sunt conditii foarte bune.Cel mai bun e Viva, dar e destul de scump.

| alextotal a răspuns:

Salut. Eu iti recomand sa mergi la ICMRSG la vointa, pentru ca e ieftin si conditiile sunt bune.

| karinne94 a răspuns:

Buna.ai mai fost la cursurile de inot?

| karatistulbest a răspuns:

Varul meu face inot la Viva, are conditii bune si profesori buni, insa a zis ca e destul de scump. Ai putea sa faci inot la LVA, fiindca e foarte ieftin, insa nu sunt aceleasi conditii. Succes! happy

| Tudor_Vladimirescu_1963 a răspuns:

La Baia Comunala gasesti ceva super si un antrenor inimos pe care ti-l recomand :Stoian Gheorghe!

| viking777 explică (pentru Tudor_Vladimirescu_1963):

Si cam cat costa la baia comunala?