| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut stiti o aplicatie sa iti arate cat alergi km, pentru android, cand o folosesti sa nu ti trebuiasca net si sa masoare bine distanta. Multumesc

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Runtastic

dar nu sunt sigur daca functioneaza fara net, nu am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google fit

cea mai buna. stie si cand mergi si cand fugi

Iti arata si la ce ore mergi/fugi. Iar daca ai gps activat iti spune si unde anume.

| AndreiMihaiLNM explică:

Nu am androidu bun pentru google fit...

| QMarius a răspuns:

Runtastic e singura care o stiu fara net, daca nu iti merge, iti trebuie net pentru altele.

| Catharsisblanche a răspuns:

The pregatesti pentru armata? Anul asta? Nu e tarziu deja ca is 2000 m totusi si traseul trebuie pregatit dinainte?

| AndreiMihaiLNM explică (pentru Catharsisblanche):

Da ma pregatesc incep usor usor...