| Ionuț_Eduars_1987 a întrebat:

Salut, stiti unde pot gasi biciclete la 150 roni? Fara olx de astea ca nu sunt seriosi.

Răspuns Câştigător
| patrik986 a răspuns:

Cu 150 de lei nu cred ca gasesti, probabil la piata daca gasesti.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In talcioc poate gasesti la pretul asta. Vreuna veche de vreo 20 de ani, cu care căra tataia sacii cu porumb cand venea de la camp.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

OLX este un site cu diferiti vanzatori. Nu poti sa zici ca toti oamenii sunt neseriosi si tu esti singurul serios din lume. Depinde cum stii sa verifici si cum stii sa-ti iei masuri de precautie. Cat despre bicicleta de 150 lei din magazin, si trotinetele sunt mai scumpe!

| Ene_Robert_Marian_1997 a răspuns (pentru Salontanul):

Si tu cand inveti sa scrii bine domnule?

| Salontanul a răspuns (pentru Ene_Robert_Marian_1997):

E! Eu am scris la repezeala dar vad ca si tu gresesti! "Si tu cand inveti sa scrii bine, domnule?" Dar nu era vorba de scris. Era vorba de gandire logica, ceea ce nu cred ca ai!

| Ene_Robert_Marian_1997 a răspuns (pentru Salontanul):

M-ai taci

| Salontanul a răspuns (pentru Ene_Robert_Marian_1997):

De unde m-ai auzit vorbind? Te-ai mutat la mine la usa? Sa stii ca nu dau de pomana!

| SilentRain a răspuns:

Nu cred că o să găsești bicicleta la prețul asta, eu zic sa mai strângi ceva bănuți

| Lioana a răspuns:

Daca nu vrei de pe Olx singura ta alternativa e piata de vechituri pentru ca bicicleta noua la 150 lei nu exista.

| ziftode a răspuns:

Oriunde, si pleci cu bicla, ajungi acasa, si (vesel) a doua zi iesi afara si te lasa in mijlocul drumului
sub 150roni gasesti o bicla buna numai la prieteni/familie, in rest, o sa fie asa de "buna" cat sa pleci cu ea acasa, dupa aia, nu mai ai nici o garantie, OARECARE!

| IonutR1 a răspuns:

De 150 roni, daca vrei sa iei ceva nou si nu de pe OLX, gasesti o sa buna, si da o prinzi si la reducere poti sa iti iei si un stop rolling on the floor)
Acuma serios, nici pe olx nu cred ca gasesti biciclete la pretul asta...