| Paganel2022 a întrebat:

Salut! Sunt din Bacau, am 14 ani abia impliniti am 1.75 sunt in clasa a 8 a si cred ca sunt destul de bun ca sa fiu selectat la un club de fotbal. Sunt unul din cei mai buni daca nu cel mai bun din satul meu, am fost la echipa scolii timp de 5-6 ani de pe la varsta de 8-9 ani.
Daca aveti vreun numar de telefon a unui club pentru a suna si a intreba as fi recunoscator!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti cel mai bun din cei buni, poti căuta pe Google ceva din zona ta.

| Visereale a răspuns:

Sa nu uiți de noi după ce ajunge mare fotbalist la națională și să ieșim la o bere să vorbim despre fotbalwinking

| Visereale a răspuns (pentru Visereale):

Fara alcool desigur