| Greekey a întrebat:

Salut, sunt din Bucuresti si am 17 ani si imi caut o echipa de fotbal DIVIZIA D SAU C care sa plateasca. Puteti sa imi spuneti cateva cei care stiti?

Multumesc.

2 răspunsuri:
| Adrian1606 a răspuns:

Daca esti bun, poti sa dai probe de joc, dar doar in iarna, acum nu se pot face transferuri.
Din Bucuresti:Juventus Bucureşti, Sportul Studenţesc II Bucureşti, Metaloglobus Bucureşti, Romprim.
Incerca si la echipele din apropierea Bucurestului, pe la Domnesti Chirnogi, Clinceni, Afumati, Berceni.
Dar la ce te astepti tu cand spui sa plateasca, mai mult de 5 milioane pe luna nu ai cum sa primesti.Bafta

| Bogdanprd a răspuns:

Salut! trimite-mi mail (bogdan_preda89@yahoo.com) si iti dau eu mai multe detalii, in caz ca ca nu ai gasit echipa. O zi buna!