| Dennis56 a întrebat:

Sunt din Tmisoara si as vrea sa merg la sala. Ce sa aleg dintre Iguana Fitness Club calea Sagului sau Casa Tineretului? Am 15 ani. Am auzit ca un prieten de-al meu mi-a zis ca la Iguana din Sagului este foarte multa mizerie, baile sunt foarte murdare si dezgustatoare. Si cam cat ar fi pretul abonamentelor la aceste sali de forta.

Răspuns Câştigător
| Rapking a răspuns:

Nu te lua dupa ce zic prieteni tai du-te si vezi singur vorbeste cu fiecare proprietar in parte si vezi si cum arata salile crede-ma ca daca le ceri sa iti prezinte sala ti-o vor arata pentru ca au nevoie de clienti iar in ce consta alegerea du-te unde iti place tie cel mai mult iar la preturi intereseaza-te pe internet sau la prietenii FUNDA?