| Nutzjj a întrebat:

Salut, sunt fata am 10 ani.
Tata mi-a luat o minge de fotbal dar nu reușesc să fac nici măcar o dublă...
Cum pot să fac asta?
Va rog ajutoor vreau să fac duble.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Eu am 12 si fac abia triple
am inteles ca repetarea e mama invataturii, zilnic te antrenezi pana reusesti, asa a facut si Messiwinking

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tată să cumpere fetei minge de fotbal? Foarte curios!
Esti sigură ca spui tot?

| darrio2007 a răspuns:

Cum ti-ai facut cont aici? Ai mintit la inregistrarea varstei?

Bula
| Bula a răspuns:

Roaga-l pe tata sa te invete sau sa caute pe cineva.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Pai cred ca singurul mod de a reusi este sa tot repeti. Poti cauta ceva tutoriale pe Youtube.

| Alupigus2D a răspuns:

Ai putea sa incerci sa iti pui picioru sub minge si sa o dai de perete, e ca si cum peretele e colegul tau si iti da pasa, apoi joaca la perete pana poti sa o tii pe picior fara sa atinga pamantul, o sa iti ia injur de 30 minute sa iti dai seama care-i treaba