| Feodot_Vitali_2002 a întrebat:

Sunt un portar care isi cauta o echipa de fotbal unde poate sa evolueze. Daca sunt echipe interesate sa mi we lase numerele de telefon ale antrenorilor. Multumesc!

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Tu trebuie sa faci adrese la echipe.cei interesati te vor contacta! In nici un caz pe TPU!

| gabrielp19 a răspuns:

Nu are de unde sa stie lumea la ce echipe ai evoluat si care este nivelul tau happy. Eu poate pot sa-ti dau numarul lui Mourinho de exemplu. Deci nu cred ca TPU este o solutie tocmai eficienta. Bafta mai departe in cariera sportiva! happy