| Anonim2000288282 a întrebat:

Salut.te mai poți apuca de fotbal la 15 ani?(la modul de antrenamente ca așa am mai jucat)
Sunt foarte tehnic și înalt. am 1, 84

Și încă o întrebare..mai merita sa te apuci de fotbal?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti facut pentru fotbal, de ce nu? Daca esti foarte tehnic doar antrenorul poate sti.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru darrio2007):

Păcat dle Darrio 2007 ca v ati schimbat fosta poză era mai frumoasa aceea care a ti avut o inainte, sanatate multa.

| darrio2007 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sa stii ca am observat si eu. Voi reveni la cealalta cat de curand. Multumesc, Cristi!

| Yuoia a răspuns:

Daca esti asa de inalt, poate mai bine te orientezi spre alt sport. Baschet de exemplu. Sau volei.

| LordCristobal a răspuns:

Daca esti pasionat si foarte inflacarat eu zic ca merita.
Gandeste-te ca Dan Nistor nu a facut juniorat si s-a apucat de fotbal dupa varsta de 20 de ani.
Si uite ca fara juniorat a fost un jucator foarte bun la Pandurii si capitan la Dinamo.
Eu zic ca ar trebui sa incerci.

| Dormeo a răspuns:

Nu merita