| ionut123K a întrebat:

Salut! Știe cineva ce probe sportive se vor da la Liceul Sportiv Buzău pe Mozaic!

Răspuns Câştigător
| TomDyla a răspuns:

Probe de alergat, rezistență
Depinde și pe ce ai optat

| ionut123K explică (pentru TomDyla):

Pe baschet

| TomDyla a răspuns (pentru ionut123K):

Pasă cu două mâini de la piept de pe loc, la un partener static situat la distanţa de 3m, deplasare, reprimirea mingii – oprire – dribling –oprire - aruncare la coş de pe loc;
Cunoaşterea unor noţiuni minime de regulament: paşi, dublu dribling, greşeală personală.

| ionut123K explică (pentru TomDyla):

Am dat probele și nu sunt cum ai zis tu, dar au fost foarte ușoare

5 răspunsuri:
| robicaucenicu a răspuns:

Proba de alergare 1000m
Astept fundita

| ionut123K explică (pentru robicaucenicu):

Daca îmi spui și în cat timp trebuie sa alerg îți dau