| xKracksX a întrebat:

Acum cateva zile am inceput sa ma duc la sala si vreau sa va dati cu parerea daca acest program de antrenament este bun. happy
Luni-umeri si triceps, marti-spate si antebrat, miercuri-pauza, joi-piept si biceps, vineri- picioare si abdomen, sambata si duminica pauza.
Daca credeti ca acest program nu este bun as vrea sa imi spuneti de ce nu va place si sa imi ziceti un program care credeti ca este bun. happy Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| INNoC3nT a răspuns:

Da e bun, eu fac asa.
Luni: piept cu biceps
Marti: triceps cu umeri
Miercuri:biceps cu triceps
Joi:spate cu trapez
Vineri: picioare cu abdomen si sambata si duminica pauza a da si lunea o data fac piept cu bara si lunea urmatoare fac doar cu ganterele.

3 răspunsuri:
| ionutalex13 a răspuns:

Ar trebui sa faci pauza sambata si duminica atat.e bun dar mai trebuie sa bagi si efort maxim alternat cu efort minim.iti va face foarte bine

| AnaFlorea a răspuns:

Vezi ca e un program foarte bun,,, se numeste P90X

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnaFlorea):

Nu mi se pare asa grozav P90X... tot programele tip "old school" sunt mai bune, restul e doar marketing.