| Marius1902 a întrebat:

Am 13 ani si sunt din berceni.Stiti vreo echipa de fotbal..cat de cat recent deschisa(nu vreau sa se uite toti la mine ca un nou venit) la care sa nu platesc,iar antrenamentele sa fie mai pe sambata,duminica fiindca in cursul saptamanii am scoala si nah, ai mei sunt mai exigenti.Deci sa fie pe aici pe langa berceni si daca se poate free laughing Fundaaa!

2 răspunsuri:
| Voro a răspuns:

Pustiule, ai pretenti pe care nimeni nu ti le poate oferii. Vrei echipa recent deschisa, fara bani ( chiar daca esti un omulet nou ), si antrenamente sambata si duminica. laughing Daca vrei sa faci fotbal de performanta, ai nevoie sa stii ca antrenamentele se fac in fiecare zi, daca ai nevoie de fotbal la caterinca, du-te frate pe maidan si rezolva-te. In legatura cu neplata antrenamentelor, asta va veni atunci cand vei fii un jucator pe care antrenorul se poate baza.

| intrlp a răspuns:

Nu exista asa ceva, toate sunt joi, vineri deoarece sambata au meciuri.Si mai ales costa bani deoarece ei au fost fotbalisti si nu au pensie.