| Droghh a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa ma inscriu la box doar pentru 1 an. Nu ma intrebati de ce va rog. Are timp ca intr-un an sa ti se rupa zgarciul de la nas? Nu raspundeti la misto.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu este neaparat sa t-i se rupa zgarciul.asta este asa, sperietura. poate t-i se va rupe in competitie...bafta!

| LuciWv a răspuns:

Intr-un an straight face
bunicul meu a fost boxeor si mi-a spus ca pentru ati rupe sgarciul nu e nevie decat de o lovitura in nas, dupa acea nu-ti va mai curge sange din nas

| dassy a răspuns:

Nu ti se rupe zgarciul de la nas, te temi tu.