| anonim_4396 a întrebat:

Cum se da mass, d'ala la toata listalaughing?whistling [nu intrebatilaughing...doar raspundetilaughing]

Răspuns Câştigător
| bebitzu a răspuns:

Click dreapta pe grupul de prieteni de ex frend, si apoi click pe broadcast an IM to this group, scrii mesajul pe care vrei sa il trimiti si dai send big grin

8 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Apesi click pe fiecare caruia vrei sa dai mass in timp ce tii apasat pe ctrl(stanga jos).
Te pup:*
O zi buna!

| Micheline a răspuns:

Selectezi toata lista dai click dreapta->Instant Messagehappy

| George1510 a răspuns:

Selectezi cu mouse-ul toata lista... apoi click dreapta, send instant messange, scrii acolo ce ai de scris si dai send

| ladylove a răspuns:

De uiti in casuta de mess. dai la actions si prima chestie e send an instant messege, dai acolo, selectezi toata lista si dai ok dupa scrii ce vrei si dai send.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care nu stiu sunt chiar...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Selectezi cu mouse-ul toata lista apoi dai clik dreapta dai instant messange scrii msj si dai send

| stroedenisa a răspuns:

Selectezi toata lista si da send si ai terminat rolling on the floor