| rumi36 a întrebat:

Salut TPU.
Am 15 ani si as vrea sa ma apuc de un sport sau orice. Locuiesc in Bucuresti,unde as putea gasi cursuri sau cluburi?
De preferat baschet,inot, gimnastica dar as putea si alte sporturi, exclus fotbal.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Interaba-ti prietenii sau colegii de clasa, ca stiu ei unde sunt asemenea clluburi prin apropiere, ca nu merita sa traversezi Bucurestiul ca sa mergi la Cluburi sportive idnepartate, unda faci cate 1 ora pe drum.

| sierra1 a răspuns:

Dacă e "exclus" fotbalul, dă și tu o căutare pe gugăl dacă știi. Dacă nu, spune și te ajutăm

| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti aici, setezi tu ce filtre vrei.
https://www.bucuresteni.ro/info/cluburi_sportive/2.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jogging in parc. E gratis.