| anonim_4396 a întrebat:

Hello, mi-a trecut prin minte dupa ce am vazut un film, sa ma apuc de gimnastica, dar avand 14 ani, e imposibil. Imi puteti recomanda sporturi la care ar trebui sa depun destul de mult efort? *exceptie inot, fotbal, baschet, handbal*

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Atletismul le îmbină pe toate!

2 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Arte martiale

| Lorraine1 a răspuns:

Poti incerca sa joci volei, iti va creste increderea in tine si e nevoie de mult efort pentru a ajunge la performanta dorita. Aveam 14 ani cand m-am apucat de sport si-ti spun din experienta ca te ajuta sa te dezvolti, atat fizic cat si moral. Succes!