| Maxiimuss a întrebat:

Am 17 ani si 1.81m inaltime, 70 kg, corp atletic(fac sport de mic). Mama are 1.68, tata are 1.83-1.84. Sunt sanse sa ajung si eu pe la 1.85 maxim? Precizez ca eu mereu am crescut mai greu decat ceilalti(mereu ramaneam in urma si ma dezvoltam putin mai greu). Apropo, trag si de fiare dar fac tot posibilul sa imi menajez coloana. Funda

1 răspuns:
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna.da se poate daca ai o alimentatie sanatoasa practici mereu sportu si esti mereu sanatos...sigur vei mai creste.in plus ai doar 17 ani inca mai ai tim sa poti ajunge la acea inaltime...practica mult sport si ai grija la alimentatie(adica d tine)happy