| Stefan1992m a întrebat:

am 22 de ani 1, 80m si 87 de kg as vrea sa ma apuc de sala si sa incerc Danabol DS 10mg.in combinatie cu liv52.
as dori sa ard din tesutul adipos si sa pun masa musculara, imi recomandati danabolul?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Danabolul se combina cu ceva injectabil, nu se ia singur.

Ai un medic specialist, care sa-ti faca un ciclu de steroizi si apoi un ciclu de recuperare?

Sau n-ai nimic, nici macar 10 ani de sala, esti doar unul prea lenes sa manance ce trebuie?

| steffyboy a răspuns:

In niciun caz nu iti recomand. Danabol=steroizi doar ca nu e injectabil, iar liv 52 este pentru protejarea ficatului...parerea mea e sa nu apelezi la steroizi pentru ca poti avea rezultate si cu o alimentatie buna.

| Dragoslav a răspuns:

Danabol nu te va ajuta sa scazi in strat adipos, dimpotriva, deoarece printre altele iti va creste pofta de mancare pe care va trebui s'o tii sub control.
Liv52 sau orice hepatoprotector se ia DOAR DUPA CICLU, niciodata in timpul ciclului deoarece vei lua degeaba Danabol.