| HappineSsb a întrebat:

Am 4 rachete de tenis cu husa cu tot, 3 dintre ele scrie pe husa si pe ele Bothe Sport, STENTHOR MID-OVER BORON-Graphite, recommended string tension 27-29 KGS GRIP SIZE : (nu ma scrie nimic) si inca una care se numeste KUEBLER HIGH-TECH-ROCKETS (asta scrie pe husa) si pe racheta mai scrie TOP TWENTY si Strictly for Tournament Play, intrebarea mea este sunt bune de ceva, ele sunt in stare buna, atat husa cat si rachetele, cam cu cat le-as putea vinde ca habar nu am nimic despre tenis sau rachete. si google nu m-a ajutat deloc in privinta lor! please help CARE IMI DA INFO DESPRE ELE SAU UN PRET CU CARE LE-AS PUTEA VINDE PRIMESTE FUNDA

Răspuns Câştigător
| andreiboy11 a răspuns:

Sunt firme nemtesti deci ca si calitate sunt bune dar nu fac parte din topul firmelor producatoare de rachete, echipamente de tenis deci pretul esti destul de mic. Daca sunt noi poti cere pe ele maxim 200\250 euro.

| HappineSsb explică (pentru andreiboy11):

Vaii Andreieee mi-ai facut ziua mai buna laughing cand am vazut 200 euro. intr-adevar am cautat si eu mai mult si am gasit racheta aia KUEBLER si e 150 euro noua, a mea nu e noua e destul de folosita. o pun cam cu 110 happy sa vad daca iese ceva love struck da alea bothe nu stiu ca, chiar nu am gasit nimic. sti cumva ceva despre ele? o sa iti dau funda oricum chiar daca numi rasp dar te rog frum ajuta-ma pana la capat tongue

1 răspuns: