| alexionut45 a întrebat:

am abdomenul acoperit cu un strat adipos..cu un regim pus la punct si antrenanduma de 2 ori pe saptamana pot elimina stratul adipos ca sa pot scoate in evidenta patratelele?

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

De 3 ori pe saptamana. Intens. Si in foarte mult timp se vor vedea, e acea zona care ramane in urma, trebuie efort suplimentar.

| MassEffect a răspuns:

Bai frate deci ai pus intrebare asta de 10 ori cred, ce dracu nu te apuci sa faci odata patratelele alea.

| JustMeForever3 a răspuns:

O sa poti sa scapi de strat daca o sa ai ambitie dar patratelele se vor vedea mult mai incolo

| rafa1987 a răspuns:

2 ori?happy iti trebuie dieta ca sa faci abdomene, abdomenul se face in bucatarie nu in sala, daca vrei sa te menti du-te la o sla de sport.

| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Cu doar 2 antrenamente pe saptamana o sa ai patratele poate intr.un an. incearca si tu mai des. stratul adipos il scoti, dar patratelele greu o sa se formeze sa arate bine cu antrenamentul asta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Chiforescu_Marius_1997):

De ce mai des? patratelele se fac cu alimentatie, nu cu exercitii.

esti doar un COPIL MIC si firav, care face si el antrenamente "des" si crede ca stie ce face, nu?

| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns (pentru Cosmin86):

Poate sunt un copil, cum zici tu(firav nu prea), dar cu doar 2 antrenamente pe saptamana nu faci treaba. treaba cu alimentatia chiar ai dreptate.eu nu am mentionat. faci si cu antrenamentu asta, dar intr.un timp mai lung

| Cosmin86 a răspuns (pentru Chiforescu_Marius_1997):

Http://assets.kombat.ro/......_size1.jpg

Florin uceanu, lucreaza fiecare grupa 1 data pe saptamana ( cum se lucreaz a).

Eu zic ca arata foarte bine.