| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca in meciurile de fotbal din Italia se face mult blat, e adevarat? Am vazut de exemplu ca AC Milan a pierdut foarte mult in campionat chiar si cu echipe slabe.

Răspuns Câştigător
| TOOL a răspuns:

Sa stii ca e foarte adevarat, AC milan era candva o echipa incredibila ce se putea bate cot la cot cu real madrid si barcelona...Acum nu prea mai e nimic de fotbalul din Italia, mie'mi place sa urmaresc echipele din Italia, dar din pacate digi da meciuri numa din Spania si Germania.

| anonim_4396 explică (pentru TOOL):

Meciuri din Italia dau pe Dolce Sport.Am observat ca de vreo 3 zile dau reluari cu meciuri din Italia dimineata pe Dolce Sport 1, erau meciuri din ultima etapa(Fiorentina-Hellas Verona etc).

1 răspuns: