| ilovesport a întrebat:

Am inceput sa fac sala de 1 luna si inca sunt incepator, mai gresesc cateodata sau am dubii in privinta unor exercitii la sala.

As dori daca se poate un site cu toate exercitile pentru toate grupele musculare in care sa iti arate cum se fac corect nu doar sa iti scrie sa iti arate intr-un video etc cum se fac corect exercitiile.

1 răspuns:
| mOBSCENE a răspuns:

Vrei un site unde sa iti arate exercitiile, dar nu doar sa iti scrie/arate?:)) pai altfel nu prea are cum, vrei sa apara niste maini din monitor sa te corecteze?
Intreaba un antrenor de la sala de tine, sau roaga pe cineva care pare a avea experienta.
Poti incerca aici, ai o multitudine de exercitii. Sunt poze, videoclipuri si explicatii in cuvinte pentru fiecare grupa in parte:
http://www.bodybuilding.com/fun/workout/exercise.html
Mai mult si bine explicat de atat nu o sa gasesti nicaieri...