| Roby1212 a întrebat:

Am nevoie de ajutor am timp 30 de zile sa învăț sa merg in mâini, am un coleg gimnast care poate face asta si se tot dădea mare si eu ca sa ii închid gura i--m zis ca aproape oricine poate face asta si uite așa ne-am contrazis si am ajuns sa facem pariu pe 200 lei, daca reușesc in 30 de zile sa merg in maini câștig eu daca nu castiga el. Am nevoie de niște idei de cum as putea sa fac asta, ofer funda!

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Iti antrenezi muschii si dai jos burta (daca o ai).A si inca ceva, asigura-te ca are si banii in caz ca vei castiga, pentru ca daca ati pus un asemenea pariu clar nu aveti prea multi ani.

| Roby1212 explică (pentru WaterDrop):

De fapt amândoi avem 18 ani, dar ai dreptate am pus un pariu copilăresc