| KIdda_6499 a întrebat:

am nevoie de ajutor... este un tip care ma place si eu il plac.de un timp tot flirtam si facem pariuriam facut un pariu pe care daca eu il castigam el trebuie sa stea cu mine maine cand vreau unde vreau dupa ore
Intrebarea mea este ce am putea sa facem? imi dati va rog idei? puppy dog eyes

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Pai intai plimbati-va, vezi ce ii place baga tot arsenalul de seductie daca il placi si tu! Foloseste prilejul ca sa va cunoasteti sa glumiti, sa vorbiti, sa va cunoasteti mai bine! E un inceput sunt sigur ca va fi bine! Eu va tin pumnii! bafta!